Çalışma Saatleri: Hafta içi 09:00-19:00
İptal Politikası

İptal Politikası

İptal Politakası

 1. Tam para iadesi almak için misafirin rezervasyon onaylandıktan sonraki 24 saat içinde ve girişten en az 28 gün önce iptal etmesi gerekir.
   
 2. Misafirin, rezervasyonu girişten en az 14 gün öncesine kadar iptal etmesi durumunda tüm gecelerin %50'si ödenir
   
 3. Misafir, rezervasyonu girişten 7 ile 14 gün öncesine kadar iptal ederse tüm gecelerin %75 ödenir.
   
 4. Bu süre dolduktan sonraki iptallerde tüm geceler için ödemenin tamamını alınır.
   
 5. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iade işlemlerinden dolayı ortaya çıkacak olan, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, bankalar vb finans kurumları tarafından yüklenecek olan maddi zarar, komisyon ücreti gibi maliyetler müşteriye iade edilecek tutardan karşılanır.
   
 6. Müşterinin konaklayacağı yere yerleştikten sonra, sözleşmenin süresi dolmadan mücbir sebeplerle dahi olsa kiralama süresinin tamamını doldurmadan çıkış yapması gerekirse TATİLİN YENİ YÜZÜ' ne ödediğiniz hiçbir bedel geri ödenmez.
   
 7. Rezervasyonunuz herhangi bir sebeple TATİLİN YENİ YÜZÜ tarafından iptal edilirse bu durum en kısa sürede müşteriye bildirilecektir. Rezervasyonun iptal sebebi TATİLİN YENİ YÜZÜ ve / veya mülk sahibi kaynaklı ve mücbir sebepler dışında ise, TATİLİN YENİ YÜZÜ portföyünden uygun seçenek bulunamaması durumunda alınan para müşteriye iade edilir.
   
 8. Bölgemiz kırsal alan ve sıcak iklime sahip olduğu için haşere ve çeşitli zararlılar olabilmektedir. Müşterinin ziyaretinizden önce taşınmaz mülklerimiz ilaçlanmakta olup, olumsuz bir olayla karşılaşılması müşteriye ücretini iade hakkı doğurmaz.
   
 9. Mücbir sebeplerden dolayı (ölüm, kaza, yangın, hastalık vb.) son dakikada bile rezervasyonu belgeler ile iptal edilmesi
   durumunda para iadesi yapılmamaktadır, alternatif olarak tarih değişikliği yapılmaktadır.

 

Müşterinin kusurundan kaynaklanan bir sebep veya usulüne uygun olarak yazılı bildirim yapılmaksızın sözleşmenin feshi durumları dahil olmak üzere sözkonusu mülklerin iş bu sözleşme taraflarının açık beyanıyla rezervasyon onayından itibaren geçerli olup, sözleşmeye sözkonusu mülklerin kullanılmamasından TATİLİN YENİ YÜZÜ sorumlu tutulamaz. Sözleşmede gösterilen bedelin tümü mülklerin kararlaştırılan teslim tarihinde muaccel hale gelip, TATİLİN YENİ YÜZÜ bu yöndeki tüm hukuki hakları saklıdır.

CAYMA HAKKI:
​6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun 48 inci ve 84 üncü maddelerine dayanılarak hazırlanan Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesi’nin (g) bendi uyarınca, Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmelerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

TATİLİN YENİ YÜZÜ TURİZM İNŞAAT EMLAK VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Adres:
Taşyaka Mah. Ölüdeniz Cad. No 24/A 48300 Fethiye / MUĞLA

İletişim:
+ 90 252 614 27 28
info@tatilinyeniyuzu.com.tr

Mersis No: 0831095004500001
Fethiye V.D. Vergi No: 8310950045

Whatsapp
Müşteri Temsilcileri
REZERVASYON OLUŞTUR
Tarihler Müsait
Giriş Saati :Çıkış Saati :
Konaklama Tutarı :
Elektirik Ücreti :
Temizlik Ücreti :
Toplam Tutar :
Ön Ödeme :
Girişte Kalan :
UYGUNLUK TAKVİMİ
MüsaitMüsait
DoluDolu
Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış
ÖzellikÖzellik
Genel Özellikler
Mutfak Bilgileri
Salon Bilgileri
Havuz Bahçe Bilgileri
Şömine
Özel Bahçeli
Full Eşyalı ve Mobilyalı
Isıtmalı Havuz
İnternet Bağlantısı
Jakuzi
Balkon/Deck/Teras
İç Mekan Havuz
Otopark / Park Yeri
Yatak Sayıları
Manzara
Deniz
Dağ
Şehir
Doğa
Bluetooth Ses Sistemi
Engelli Dostu
Sıradışı Mimari
Sauna
Buhar Banyosu
Bebek Yatağı
Özel Havuz